Ramirent v Európe

Skupina Ramirent bola založená vo Fínsku a je lídrom medzi európskymi spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na prenájom stavebných strojov a lešenia na trhoch severnej a strednej Európy. Firma z viac ako 50 ročnou tradíciou sa neustále podieľa na najväčších stavebných i priemyselných investíciách.

Vďaka najvyššej kvalite ponúkaných stavebných strojov a služieb sme si získali  dôveru a lojalitu tisícov klientov v celej Európe a medzinárodné renomé značky Ramirent, ktorej akcie sú už viac ako 10 rokov kótované na Helsinskej burze cenných papierov.

Ako líder  v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie spolupracujeme s najlepšími svetovými dodávateľmi zariadení, ktorí sú garanciou najvyššej kvality ponúkaných strojov.

Spoločnosť disponuje širokou škálou strojov a mechanizácie ako aj vyváženým portfóliom zákazníkov a pôsobí na medzinárodných trhoch.

Ako organizácia, ktorá určuje trendy v podnikaní, kde najdôležitejším je vždy klient, zameriavame sa na profesionalitu našich zamestnancov a dosahovanie najvyššej kvality nami poskytovaných služieb.

Všetky tieto hodnoty nám zaručujú silnú a stabilnú pozíciu na európskych trhoch v segmente prenájmu, vďaka čomu je Ramirent overeným a ceneným partnerom pre investorov v celej Európe!

 

Ramirent Group v číslach:

344 požičovní v 9 európskych krajinách: vo Fínsku, Švédsku, v Nórsku, Estónsku, Litve, Lotyšsku, Čechách, Poľsku a samozrejme na Slovensku.

Viac ako 60-ročná tradícia (zal. v 1955)

20-ročná pôsobnosť na Helsinskej burze cenných papierov

Viac ako 3 000 zamestnancov v celej Európe

Viac ako 200 000 strojov od najlepších svetových dodávateľov

Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov 

 

Ramirent v Európe: 

 

Ramirent Fínsko - Centrála

Ramirent Česká republika

Ramirent Estónsko

Ramirent Litva

Ramirent Lotyšsko

Ramirent Nórsko

Ramirent Slovenská republika

Ramirent Švédsko

Ramirent Poľsko