Ramicup 2018 - futbalový šampionát Ramirent

11-10-2017
Spoločnosť Ramirent nie je len požičovňa stavebných strojov, ručného náradia a mechanizácie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať! Je to skvelý tím ľudí, ktorí vám pomôžu vybrať to, čo práve potrebujete. A to s pôsobnosťou medzinárodného ihriska Európy. Ramirent sa o svojich zamestnancov stará a poskytuje im zaujímavé benefity. Jedným z nich je možnosť stretnutia sa so svojimi kolegami v krajinách, kde pôsobíme. Alebo na spoločensko-športových akciách, ktoré tam organizujeme.
 
Najprestížnejšou športovou udalosťou je RamiCup - futbalový šampionát Ramirent. Medzi sebou hrajú kolegovia i kolegyne z jednotlivých krajín v jasne daných pravidlách, samozrejme o výhru v podobe víťazného pohára. Najhlučnejšou zložkou pri zápasoch sú vždy fanúšikovia a fanynky, ktorí podporujú svoje tímy s veľkým nasadením.

Aj keď cieľom RamiCupu je pre každú krajinu vyhrať, nezabúda sa na fakt, že všetci sú kolegovia a tvoria jeden veľký tím. Tohtoročný RamiCup 2017 sa konal v Senci, kde sa zišli zástupcovia európskych krajín, aby si spoločne zašportovali a užili veľa zábavy. Zápasy boli veľmi napínavé a nakoniec sa nášmu "domácemu" Česko - Slovenskému tímu podarilo vyhrať 1. miesto! Česko - Slovenský tím zvíťazil prvýkrát v histórii!
 
Všetkým zúčastneným ďakujeme a už sa tešíme na ďalší ročník.
 
Tím Ramirent