Práca v Ramirente

V biznise, kde kvalitný zákaznícky servis je najdôležitejší, sú ľudia základom pre túto činnosť.

Sektor prenájmu stavebnej mechanizácie je postavený na poskytovaní profesionálnych služieb klientom. Ak naši zákazníci nedostanú od nás služby aké požadujú, vyhľadajú konkurenciu. Stručne povedané, ak naši pracovníci a služby ktoré poskytujú nebudú najlepšie, nebudeme  najlepšími ani my ako firma. Z tohto dôvodu berieme v Ramirente veľmi vážne výber nových zamestnancov, školenia a ďalší rozvoj našich zamestnancov. Pozývame Vás na návštevu našich webových stránok, na ktorých Vám predstavíme všetko to, čo tvoria naši zamestnanci. Neustále sa snažíme byť preferovaným partnerom, s ktorým chcú spolupracovať klienti a súčasne byť aj dobrým zamestnávateľom pre aktuálnych i potenciálnych zamestnancov. V dnešnej dobe si  klienti vážia základné hodnoty akými sú stisk ruky či úprimný pohľad do očí v súlade so zásadou dobrého partnerstva. Navyše chcú mať stály prístup k najnovším technológiam a zároveň udržať náklady na čo najnižšej úrovni. My im v tom môžeme pomôcť. 

Dnešný sektor prenájmu stavebnej mechanizácie nie je tým, čím bol na začiatku vývoja v USA alebo Škandinávii. Dnes ide o obrovský sektor, ktorý je napojený na celý priemysel s najnovšími technológiami, procesmi a systémami. 
Existujú tri hlavné piliere, o ktoré sa opiera novodobý sektor prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadení: 

Po prvé: ľudia
Naši ľudia sú dôvodom, pre ktorý sa klienti rozhodujú spolupracovať so spoločnosťou Ramirent, prvotne sú práve oni hlavným dôvodom, prečo sa klienti  ku nám vracajú. V podnikaní, kde je najdôležitejšie poskytovať len služby najvyššej kvality  sú to vlastne naši zamestnanci, ktorí tvoria základ pre ďalšiu činnosť našej firmy.

Po druhé: znalosti a technológie
Kde je zariadenie? Kedy bude na mieste určenia? Aké sú jeho parametre? Na čo slúži dané zariadenie?  Tak ako v každom inom sektore vedomosti sú kľúčom k úspechu. Čím viac vieme, tým lepšie vieme pomôcť našim klientom a splniť či dokonca aj predvídať ich očakávania. Naši zákazníci veľmi dobre vedia, že Ramirent zamestnáva tých najlepších odborníkov. Sú to vlastne naši zamestnanci, ktorí riešia problémy klientov tým, že im pomôžu vybrať najvhodnejší stroj či zariadenie. 

Po tretie: stroje a mechanizácia   

Ak sa naši klienti nebudú môcť spoľahnúť na stroje a zariadenia, ktoré im ponúkame, stratíme ich. To čo prispelo k tomu, že Ramient je jednotkou na trhu je hlavne najširšia škála moderných zariadení v špičkovej kvalite od popredných svetových výrobcov, vždy čisté a dobre udržiavané.  To všetko v čase a mieste výhodnom pre klienta. 

Najlepší ľudia. Najnovšie informačné systémy. Najnovšie zariadenia. Všetky tieto elementy vytvárajú jedinečnú kombináciu služieb a podpory, ktoré neponúkajú žiadne iné konkurenčné firmy na trhu. Práve to je dôvod prečo sa Ramirent stále drží na čele!